cross-stracencow.pl

Opieka informatyczna Warszawa

Twoja firma nie posiada własnych zespołów IT? Możesz skorzystać z usługi Indata Solutions polegające na pełnym wsparciu informatycznym, czyli Outsourcing Indata Solutions. Ofertą Indata Solutions jest opieka informatyczna w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

Obsługa informatyczna dedykowana firmom przez Indata Solutions daje wiele korzyści:

  • gwarancję sprawnego funkcjonowania firmy klienta,
  • pomoc podczas szukania najlepszych rozwiązań dla polepszenia pracy przedsiębiorstwa,
  • zachowanie pełnej ciągłości pracy podczas nagłych awarii,
  • gwarancja bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

Indata Solutions zachęca do kontaktu w celu rozpoczęcia współpracy nie tylko klientów z miast, gdzie firma posiada swoje oddziały, a więc w Warszawie, Krakowie i Poznaniu, ale również z pozostałych miast z całej Polski, gdyż oferuje ona także pomoc zdalną.

W ramach swojej działalności i obsługi IT firma występuje do klientów z propozycją modelu IT Team Leasing. Polega on na świadczeniu obsługi w siedzibie klienta poprzez zastąpienie lub wsparcie lokalnego bądź korporacyjnego zespołu IT. W zakresie tej obsługi Indata Solutions oferuje 3-5 osobowe zespoły. Zespoły takie sprawują pełną lub częściową usługę IT. Kontrola operacyjna na zespołem leży po stronie klienta stanowi istotną różnicę tego modelu w stosunku do Outsourcingu IT.

Jeżeli zainteresował Cię Outsourcing Indata Solutions i chciałbyś zatrudnić ekipę z firmy w ramach tej usługi, zajrzyj na stronę http://www.indata-solutions.pl/outsourcing-it i skontaktuj się z firmą w celu nawiązania współpracy.


Indata Solutions S.A.
ul. Wenecka 12
03-244  Warszawa
tel. +48 22 463 80 0

19 wpis

6 wpis

2 wpisy

2 wpisy